Dovolená v Jeseníkách – lyžování, kolo, turistika

Láká vás dovolená na kolech, nebo dáváte přednost lyžování? V obou případech pro vás máme perfektní destinaci. Jeseníky jsou jednou z nejvyhledávanějších lokalit pro dovolenou v Česku. Cyklistické i turistické stezky a lyžařské tratě různých obtížností uspokojí rekreační i náročné sportovce. Ve spojení s unikátní přírodou vás nenechají na pochybách, že si právě užíváte dovolenou. Přijeďte do Jeseníků v létě na dovolenou na kolech, nebo v zimě a vyzkoušejte báječné lyžování.

Ubytování v Ostružné – Penzion Parma

Penzion Parma Ostružná má ideální polohu pro dovolenou na kolech i lyžování. Penzion je 1 km od sjezdovky, takže vás vaše ranní cesta na kopec v žádném případě neunaví. Co se týče turistických, běžeckých a cyklistických tras, těmi jsou Jeseníky doslova protkané a můžete si každý den vybrat novou trasu, bez ohledu na to, jak dlouhou dovolenou zde strávíte. Poloha penzionu u sjezdovky je výhodná i v létě, neboť lanovky jsou v provozu celoročně, v létě pro pěší i cyklisty. Rezervujte si ubytování v Penzionu Parma v Ostružné v Jeseníkách nyní.

Lyžování u Penzionu Parma

Penzion Parma leží v malebné obci Ostružná v nadmořské výšce 700 metrů. Tato oblast Ramzovského sedla v Jeseníkách je rájem lyžařů a do sytosti si zde užijete sjezdové lyžování a běžecké lyžování na upravených tratích v rychlebských horách. Penzion Parma je 1 000 m od lanovky na Ramzové a snadno se odsud dostanete i do dalších lyžařských středisek. Vyzkoušejte kvalitní lyžování za výhodné ceny a rezervujte si ubytování v Penzionu Parma v Ostružné. 

Dovolená na kolech

Oblast Ramzovského sedla vyniká čistým vzduchem a krásnou přírodou. Znáte nějakou lepší kombinaci pro dovolenou na kolech? Na kolo můžete vyrazit sami, s rodinou i větší skupinou a vždy najdete trasu, která vám udělá radost. Těžte se na dlouhé sjezdy v krásné přírodě a z města Jeseník zpátky vlakem. Když dovolená na kolech, tak s ubytováním v Penzionu Parma v Ostružné. Kontaktujte nás a rezervujte si svůj pobyt nyní. tel: 733 492 154

 

Tipy na výlety v okolí

Lanovka Ramzová Čerňava 1 459 m, Čerňava – Šerák 1 810 m1 km
Horské minikáry a snowtubing Ramzová1 km
Letní bobová dráha Petříkov2 km
Šerák (Chata Jiřího Šerák) – Keprník národní přírodní rezervace vrchol 1 351 m8 km
Jeskyně na Pomezí Lipová12 km
Lázně Jeseník Priesnitzovy lázně, Rodný dům Vincenze Priessnitze muzeum15 km
Rozhledna Zlatý Chlum16 km
Adrenalin Park Česká Ves22 km
Jeskyně na Špičáku 24 km
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně22 km
Termální lázně Velké Losiny, Zámek Velké Losiny, Ruční výroba papíru,25 km
Muzeum papíru Velké Losiny25 km
Lázně Karlova Studánka38 km
Pivovarské muzeum, Pivovar Holba Hanušovice17 km
Dolní Morava, Sky Bridge 721, Stezka v oblacích35 km
Praděd rozhledna – televizní věž, vrchol Praděd 1 492 m 4545 km
Kralický Sněžník národní přírodní rezervace s rozhlednou 1 424 m, pramen řeky Moravy 23 km
Rychlebské stezky pro cylisty27 km
Přejít nahoru